Yoshio Nakajima oljemålning

517041

YOSHIO NAKAJIMA (Japan/Sverige, född 1940), Komposition, signerad Yoshio, olja på pannå, ca 43x14 cm

Fack 29

Yoshio Nakajima oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3786975
3775365

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.