Taklampa Belysningstema

517037

TAKLAMPA, 1960-tal, möjligen Finland, mässing, diamter ca 31 cm

Fläckar och bucklor

Belysning, Taklampor, Tema

Rum 7, Hylla 3

Taklampa Belysningstema

Budhistorik (6 bud)
3790662
3788990
750
3779821
500
3779820
3775197

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.