Ulf Greder färglitografi

517034

ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête", signerad Ulf Greder, 316/360, färglitografi, ca 83x75 cm

Rum 9

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3789571
1 700
3789170
1 600
3789170
3788787
1 400
3789168
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.