Spegel och lampetter art deco

517033

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 3 dlr., tenn, 1900-talets första hälft, art deco, höjd ca 38-41 cm

Slitage, fläckar, spegeln ursprungligen möjlig för bordsplacering

Diverse, Speglar

Spegel och lampetter art deco

Budhistorik (1 bud)

3776841
2018-01-25 02:15:43

2018-01-31 kl 16:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.