Bordslampa mässing

517032

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, bouillottetyp, mässing, höjd och sänkbar, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 1

Bordslampa mässing

Budhistorik (2 bud)

3790641
3775208

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.