Alfred Wetterström oljemålning

517029

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Sommarlandskap med gård vid insjö, signerad och daterad Alf. Wetterström 97, olja på duk, 32x52 cm

Liten duklagning

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Budhistorik (11 bud)
3789660
750
3789654
700
3789658
700
3789654
650
3789657
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.