Paraplyställ mässing

517026

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets början, mässing, med vapendekor i form av stående lejon, höjd 47 cm

Smärre bucklor, ytslitage

Diverse, Metall

Rum 7

Paraplyställ mässing

Budhistorik (26 bud)
3789102
2 600
3787780
2 400
3787683
3786762
3787682

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.