Sybord 1800-tal

517024

SYBORD, 1800-tal, björk, låda i sargen, oktagonal form, höjd 75, 60x42 cm

Slitage, ytan med spår av orangrepp

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Sybord 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3786674
650
3790044
600
3786674
500
3776619
450
3786671
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.