Nattduksbord Louis Quinze-stil

517023

NATTDUKSBORD, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, med intarsia, höjd 73, 38x32 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Budhistorik (20 bud)
3790311
1 300
3790316
3790311
3790314
3790311
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.