Satsbord Asien

517020

SATSBORD, 4 dlr., bonat trä, Asien, 1900-talets första hälft, rikligt skuren dekor av figurscener samt blommor, höjd ca 70, 53x35 cm

Slitage, sprickor, fläckar

Möbler, Övriga möbler, Orientaliskt

Rum 8

Satsbord Asien

Budhistorik (16 bud)
3790754
3789984
3789984
950
3790751
900
3789984
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.