Karl Höglund färglitografi

517017

KARL HÖGLUND (född 1940): Djurgårdsbron, signerad Kalle Höglund, EA, färglitografi, 57x86 cm

Fack 48

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (22 bud)
3790271
5 200
3790111
5 000
3790265
4 800
3790111
4 600
3790260
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.