Thomas Holm oljemålning

517015

THOMAS HOLM (född 1957): "Setting of time", olja på duk, oramad, signerad och daterad 08, atergo, 65x45 cm

Fack 18

Thomas Holm oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3789139
1 800
3789137
1 700
3789061
1 600
3789134
3789061
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.