Göran Brunius oljemålning

517014

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): ''Maj vid viken (Södergarnsviken)'', monogramsignerad GB, olja på duk, ca 65x92 cm

Fack 39

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3790661
3790694
2 800
3790661
3790499
3789403
1 900

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.