Allan Österlind oljemålning

517013

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Spanjorskor, signerad Österlind, olja på duk, ca 40x52 cm

Rum 4

Allan Österlind oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3790706
3790703
1 400
3790700
1 300
3790698
3790697

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.