Lasse Åberg blandteknik

517012

LASSE ÅBERG (född 1940): Komposition, signerad och daterad Lasse Åberg -87, blandteknik, rammått ca 72x51 cm

Tavelvagn 1

Lasse Åberg blandteknik

Budhistorik (17 bud)
3790313
3789698
3790308
3789698
900
3789904
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.