Taklampa Belysningstema

517007

TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i förkromad metall, senare vita glaskupor, 8 ljuspunkter, diameter ca 77 cm samt höjd ca 64 cm

Glaskupor med mindre nagg

Belysning, Taklampor, Tema

Rum 12

Taklampa Belysningstema

Budhistorik (23 bud)
3789593
1 800
3789200
1 700
3789188
1 600
3784276
3784261
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.