Fat på fötter silver

517004

FAT, på fötter, silver, rokokostil, stämplad K. Anderson, Stockholm 1917, höjd 3, 45x34,5 cm, vikt ca 1060 g

Mindre ytslitage

Silver

Fat på fötter silver

Budhistorik (4 bud)

3790233
3 400
3776024
3 200
3774441
500
3774440

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.