Corneille etsning

516985

CORNEILLE (Cornelis G van Beverloo, Holland, 1922-2010): En Vol des Oiseaux, signerad och daterad Corneille '98, numrerad 15/30, etsning, oramat blad, mått ca 48 x 36 cm

Smärre hanteringsveck

Corneille etsning

Budhistorik (6 bud)
3789849
600
3789021
550
3789841
500
3789021
3779714

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.