Damskrivbord björk

516975

DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, svarvade ben, låda i sargen, björk, höjd 74, 74x51 cm

Ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Damskrivbord björk

Budhistorik (21 bud)
3789028
1 600
3786335
3789026
3786335
1 400
3786465
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.