Serveringsvagn

516973

SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, ek, med keramiska plattor, på hjul, svarvade ben, höjd 64, 78x48 cm

Smärre skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (14 bud)
3790074
950
3790064
900
3790073
850
3790064
3789827
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.