Kastruller koppar

516970

KASTRULLER, 2 st, 1800-talets andra hälft, koppar och mässing, höjd 13-15, diameter 19-24 cm, en märkt WS

Bucklor och skador

Metall, Diverse

Kastruller koppar

Budhistorik

2018-01-31 kl 19:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.