"Malin och "Pelle" Lisa Larson

516969

LISA LARSON, "Malin", "Pelle", figuriner, 2 st, stengods, delvis glaserade, 1962-80 resp 1964-80, undertill med stämplar, höjd ca 18 resp 20 cm

En figurin (Malin) med mindre glasyrnagg

Keramik/Porslin

Monter 22

Budhistorik (14 bud)
3785198
3784865
950
3785197
900
3784865
850
3781143

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.