"Adam och Eva" Lisa Larson

516965

LISA LARSON, "Adam och Eva", figuriner, 2 par, stengods, delvis glaserade, 1972-80, undertill med stämplar, höjd ca 11-20 cm

En figurin med lagning (stora Eva)

Keramik/Porslin

Monter 23

Budhistorik (10 bud)
3785212
3781162
3781162
850
3781721
3781162
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.