Bordslampa 1960-tal Belysningstema

516957

BORDSLAMPA, 1960-tal, mässing och rödfärgad metall, för 2 ljuspunkter, varav en invändig i fot, höjd ca 41 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 7, Hylla 5

Budhistorik (3 bud)

3790460
3786255
3779878

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.