Sven Jonsson litografi

516956

SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, numrerad 146/390, färglitografi, bildyta 53 x 73 cm

Fack 46

Sven Jonsson litografi
Budhistorik (14 bud)
3790656
1 300
3790653
3790644
3790634
3790575
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.