Louis Moe oljemålning

516951

LOUIS MOE (Norge/Danmark, 1857-1945): Naturscen med kvinna och fantasidjur, olja på duk, signerad och daterad -29, 58x64 cm

Liten duklagning

Rum 22

Louis Moe oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3789705
4 600
3789695
4 400
3782391
3779618
3 800
3779280
3 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.