Kaffekanna rokokostil

516930

KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, höjd 25 cm, vikt ca 619 g

Bruksslitage

Silver

Kaffekanna rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3788690
1 600
3787996
750
3787902
3779805
3776231

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.