Emaljskylt

516875

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, Imported Heineken Holland Beer, stämplad Langcat Holland, diameter ca 40 cm

Emaljskador

Diverse, Design

Rum 7, Hylla 3

Emaljskylt

Budhistorik (6 bud)
3790281
550
3786237
500
3781317
450
3786236
3781317

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.