Filmaffisch Guldfeber

516869

FILMAFFISCH, Charlie Chaplin, "Guldfeber", litografiskt tryck, AB Kopia Sthlm 1963, ca 99x69 cm

Skador

Filmaffisch Guldfeber
Budhistorik (11 bud)
3788831
3788099
750
3781834
700
3774670
650
3775942
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.