Reklamskylt Michelin

516867

MICHELIN PLÅTSKYLT, ca 1960-tal, litograferad plåt, märkt "Michelin", Made in France 2-15785-4-5301" ca 82X61cm

Skador, slitage

Diverse

Rum 13

Reklamskylt Michelin

Budhistorik (33 bud)
3788327
3 400
3788270
3 200
3788323
3788270
2 800
3786794
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.