Lage Lindell oljemålning

516865

LAGE LINDELL (1920-80): Brunt landskap, monogramsignerad LL, olja på duk på pannå, ca 53x71 cm

Rum 6

Lage Lindell oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3774671
7 200
3789231
7 000
3774671
6 800
3788731
6 600
3774671
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.