Einar Jolin färglitografi

516841

EINAR JOLIN (1890-1976): Gripsholm, stämpelsignerad Jolin, 43/360, färglitografi, ca 45x55 cm

Tavelvagn 1

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (2 bud)

3788848
3787947

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.