Ljusplåtar mässing

516836

LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1900-talets början, rokokostil, konturerad kant, hamrad dekor, höjd ca 47 cm

Smärre slitage

Diverse, Belysning

Rum 7, Hylla 9

Ljusplåtar mässing

Budhistorik (12 bud)
3789860
3789857
750
3789697
700
3788229
650
3789696
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.