Matbord rokokostil

516831

MATBORD, 1900-talets slut, gråmålat, svängda ben, 5 iläggskivor med sarg á 60, höjd 75, diameter 120, totallängd 420 cm, stödben och skenor längd 219,152 resp 92,5 cm paret

Slitage, fläckar

Möbler, Matbord

Rum 17

Matbord rokokostil

Budhistorik (35 bud)
3790181
15 000
3790318
14 500
3790181
14 000
3790304
13 500
3790181
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.