Ulf Trotzig oljemålning

516822

ULF TROTZIG (1925-2013): Träd och väg, signerad Trotzig, daterad a tergo 1982, olja på duk, ca 46x54 cm

Rum 22

Ulf Trotzig oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3790762
8 200
3775776
8 000
3775450
4 400
3775400
4 200
3775071

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.