Vägglampa

516816

VÄGGLAMPA FRÅN FARTYG, 1900-talets mitt, modell Onedin 1, mässingsfäste med plexiglaskupol, diameter 25 cm.

Repor i kupolen

Belysning, Vägglampor, Nautica/Technica

Hylla 4

Vägglampa

Budhistorik (7 bud)
3790709
1 600
3774543
3774543
3775925
3774543

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.