Ester Kjerner, oljemålning

516811

ESTER KJERNER (1873-1952): Senhöst, signerad E Kjerner och daterad 1923, olja på duk uppklistrad på pannå, 42 x 35 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ester Kjerner, oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3790401
950
3781422
900
3778234
850
3781421
3778234
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.