Orientmatta

516779

ORIENTMATTA, armenisk, östra Kaukasus, 1900-talets början, ca 277x122 cm

Bruksslitage, slitage på fransar.

Mattor/Textilier

Baltzarsgatan 6, Malmö

Orientmatta

Budhistorik (13 bud)
3787617
2 400
3784520
3781675
950
3781464
850
3780725

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.