Åke Wickström oljemålning

516773

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Vintermotiv med hästekipage, signerad Å Wickström, olja på duk, ca 46x55,5 cm

Tavelvagn 3

Åke Wickström oljemålning

Budhistorik

2018-01-30 kl 18:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.