Slagbord 2 stolar Englesson

516762

ENGLESSON, "Stockholm", matgrupp 3 dlr, bord samt 2 stolar, grålackerat, bord med klaffar, höjd bord ca 76, 70-190x90 cm

Visst slitage, repor, ena grinden saknas

Möbler, Matbord, Design

Rum 8

Slagbord 2 stolar Englesson

Budhistorik (15 bud)
3787225
3787264
3787225
3787263
950
3787225

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.