Märta Bohm oljemålning

516753

MÄRTA BOHM (1910-2003): Komposition, signerad och daterad M Bohm 62, olja på pannå, ca 40x65 cm

smärre färgbortfall i övre kanten

Fack 9

Märta Bohm oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3785940
3776266

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.