Vägglampa industridesign Belysningstema

516739

VÄGGLAMPA, omkring 1900-talets mitt, industridesign, saxarm, svartlackad skärm i metall, höjd ca 34, maxlängd 100 cm

Slitage, fläckar och rost, lack-/färgbortfall

Belysning, Vägglampor, Tema

Rum 2

Budhistorik (14 bud)
3789259
3788958
3789254
3788958
950
3789252
900

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.