Nic Koster fotografi

516733

NICO KOSTER (Nederländerna, född 1940), John Lennon and Yoko Ono, Amsterdam Bed-In, 1969,, signerad och numrerad, 24/50, senare silver print, stämpel copyright 'Studio Nico Koster Art & Projects', 28x38 cm, oramad

Fotografi

Rum 9, Vagga 1

Nic Koster fotografi

Budhistorik (21 bud)
3787674
3 600
3787672
3 400
3787666
3 200
3787665
3787664
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.