Värmefat Frankrike

516731

VÄRMEFAT, 2 st., pläter, Frankrike, 1800-talets slut, med hänklar, diameter ca 27 cm

Slitage samt "bleeding", smärre stötskador

Diverse

Monter 20

Värmefat Frankrike

Budhistorik (7 bud)
3787503
3787088
750
3787088
700
3787500
650
3787088

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.