Värmehuvar pläter Frankrike

516723

VÄRMEHUVAR, 2 st., pläter, Frankrike, 1800-talets slut, rund form, diameter ca 26-27 cm

Slitage samt "bleeding", något skev form

Diverse

Monter 20

Värmehuvar pläter Frankrike

Budhistorik (16 bud)
3787189
2 400
3787085
3787097
3787085
1 900
3787087
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.