Stolar ek 1960-tal

516722

STOLAR, 4 st, 1960-tal, stomme i ek, nyklädda i sammet, hög rygg, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage, renoverade, två stolar något instabila

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar ek 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

3787809
3787606
3787603

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.