Takarmatur Jugend koppar

516718

TAKARMATUR, koppar, 1900-talets början, jugend, dekor i relief av trollsländor, frostad glaskupa med slipad dekor, diameter ca 49 cm, höjd ca 30 cm

Kupan med smärre nagg, ej synliga med kupan på

Belysning, Taklampor, Metall, Koppar

Rum 7

Takarmatur Jugend koppar

Budhistorik (10 bud)
3786577
3787687
3 800
3786577
3 600
3787685
3 400
3786577
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.