Soffbord 1900-talets mitt palisander

516714

SOFFBORD, 1900-talets mitt, palisanderfanér, med utdragbara skivor på kortsidorna, ca 36,5 x 56 cm, höjd ca 48 cm, 147-220x59 cm; CITES intyg nr 52412-17 medföljer

Bruksslitage, några mindre repor, fanérresning

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

3787485
3787112
450
3783512
3773533

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.