Kandelaber Otto Meyer Stockholm Belysningstema

516711

KANDELABER, för 2 ljus, mässing, stammen i form av en man, stämplad Otto Meyer Stockholm, höjd ca 27 cm

Slitage, ställvis anlöpning

Metall, Mässing, Belysning, Tema

Monter 6

Budhistorik (12 bud)
3780138
1 900
3780174
1 800
3780138
1 700
3780169
1 600
3780138

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.