Taburetter smide

516709

TABURETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, smide, knoppar i mässing, ihopfällbara, lösa sittdynor, sitthöjd ca 47 cm

Brukslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Taburetter smide

Budhistorik (24 bud)
3789493
3 400
3787938
3 200
3789492
3787938
2 800
3789490
2 600

Slutpris SEK:
3 400
351 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.